top
logo

Yhdistyksen yhteystiedot

 Luottamusmiehet 1.3.2020 - 29.2.2024
 Luottamusmiesalue  Luottamusmies

 Varaluottamusmies

     

 PSPR / HATTULA

 (pl. PSPRE / OPOS)

 Weckström Teemu

 Mertala Aki ( 1.3.2020 - 31.12.2020 )

 Suomalainen Sami ( 1.1.2021 - 29.2.2024 )

     

 PSPR / RIIHIMÄKI

 (+ PSPRE / OPOS)

 Karttunen Joni  Miettinen Tuukka
     
 2.LOGR  Ojala Kimmo  
     

bottom

Powered by Joomla | Design by Themza | Webmaster